Hangi online ups

Online ups (kesintisiz güç kaynağı) seçimi yaparken bir çok kriteri dikkate almanız gerekir gibi gözükebilir. Özelliklede elektrik ve enerji konularına yabancı iseniz hangi marka ups hangi model hps kaç kva ups almanız gerekir bilmeniz çok zordur. Firmamız satış ekibinden bu konuda destek alabilirsiniz.

10kVA UPS Pf 0.9
10kVA UPS Pf 0.9

Genel olarak bu seçimi yaparken size yol gösterecek bazı özellikler aşağıda belirtilmiştir.

– Online tip kesintisiz güç kaynağı seçimi yapmaya dikkat ediniz online ups nedir konulu makalemizi okuyabilirsiniz. Online ups,satın alarak hem daha güvenli bir elektrik çıkışı elde eder aynı zamanda daha az arıza oranına sahip sağlam bir teknoloji satın almış olursunuz. Hem voltaj regülasyonu hem sabit çıkış voltajı ayrıca filtre edilmiş temiz enerji çıkışına sahip olursunuz

30 kVA Ups fiyatları
30 kVA Ups fiyatları
40 kva güç kaynağı
40 kva ups

-Bütçenizin elverdiği ölçüde bilindik marka ürünleri tercih ediniz bu sayede garanti ici ve sonun yedek parca ve servis hizmetleri konusunda daha az sorun yaşarsınız.

indir

-Güç faktörü daha yüksek modeller tercih edin. Cıkış güç faktörü değeri 1 değerine en yakın özelliklerdeki güç kaynakları paranızın tam karsılığını watt cinsinden daha fazla verirler. Yani 1 kva bir online ups sisteminde güç faktörü 0.7 olursa (Pf 0.7) 700watt kapasiteniz olur. 0.8 pf size 800watt çıkış gücü sağlarken 0.9 pf 900watt kapasite verecektir. Yüksek çıkış faktörü güç kaynakları FCM’de ekonomik fiyatlarla sizlerle.

YÜKSEK verimli kesintisiz güç kaynağı
YÜKSEK verimli kesintisiz güç kaynağı

FPLUS serisi 1-2-3-6-10-15-20 kVA Monofaze çıkışlı ürünler ile daha yüksek verim daha düşük enerji tüketimi .

online_ups_2

Ev tipi genel ups güç kaynağı uygulamamız bulunmamaktadır. Ev geneline kesintisiz güç kaynağı bağlanması beraberinde bazı teknik sorunlar getirebilmektedir. Ev hattınız trifaze olması durumunda dengeli yük dağılımı yapılmasında sorunlar yaşanmaktadır. Monofaze hatta sahip bir evde ise herşeyin güç kaynağından çalıştırılması büyük güçte bir ürün almayı gerektirmektedir. Buda Fiyat ve performans açısından tüm evin geneli için güç kaynağı avantajlı değildir. Spesifik küçük ürünler için kullanılması uygundur. Örneğin Kombi, TV, Bilgisayar gibi.

Trifaze olarak 10 kva’dan itibaren üretilen modeller 200 kVA Kapasiteye kadar çözüm sunmaktadır. Daha yüksek kapasite ihtiyaçlarınızda info@fcm.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

2 kva online ups güç kaynağı
2 kva online ups güç kaynağı
3 FAZ giriş 1FAZ çıkış 20kva
3 FAZ giriş 1FAZ çıkış 20kva

Online ups modellerimiz 1kva kapasiteden başlar ve tek parça olarak 300kva kapasiteye ulaşabilir. Paralelleme yöntemi ile bu kapasiteyi 2000kva güce çıkarmak mümkündür.

100kva ups ile üretiminiz kesintisiz süreronline_ups_2

iletisim